گروه: استان ها
تاریخ: ۱۹:۰۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

وی با بیان این‌که حضور اساتید و متخصصان کارشناس در کنار تولیدکنندگان اقدامی موثر و راهگشا است؛ ادامه داد: انرژی و دیدگاه مثبت مدیریت این واحد باید در بخش خصوصی و بویژه اتاق بازرگانی استان تسری پیدا کند.

نجفی گفت: یاس، سیاه‌نمایی و دامن زدن به موانع و مشکلات، هیچ نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

وی افزود: وضعیت اتاق بازرگانی استان باید مورد بازنگری قرار گرفته و با چند برابر توان فعلی نسبت به فعال کردن بخش‌های مختلف آن اقدام شود.

استاندار البرز با اشاره به این‌که مدیران باید با دید فرابخشی برای افزایش مقاومت در برابر شرایط تحمیلی خارجی برنامه‌ریزی کنند اضافه کرد: استکبار با تمام توان و برگرفته از روحیه‌ای پلید و استعمارگر خود در صدد ایجاد اختلال در روند اداره جمهوری اسلامی است.

وی گفت: باید برای ادامه مسیر توسعه همه جانبه، برنامه‌محور اقدام کنیم تا برای موانع احتمالی راهکاری از پیش تعیین شده داشته باشیم.

نجفی افزود: ضرورت دارد با همراهی تمامی دستگاه‌ها فشار به تولیدکنندگان کم شود.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای سلامت و فعال می‌توانند بیمه و مالیات پرداخت کنند بنابراین دستگاه‌های مربوطه باید در این راه با نگاه مثبت و مساعدت ویژه وارد عمل شوند.

استاندار البرز با بیان این‌که طرح توسعه این واحد با حمایت ویژه پیگیری می‌شود، گفت: در شرایط فعلی باید به شکل ویژه درصدد اعمال اقدامات مدبرانه و عاقلانه برای رونق تولید و ایجاد اشتغال باشیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا