گروه: استان ها
تاریخ: ۷:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۸

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در احداث بیمارستان سجادیه حداکثر سرعت به کارگرفته شود تا زودتر به هدف برسیم، گفت: بالغ‌بر ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه برای احداث بیمارستان پیش‌بینی‌شده که جای تقدیر از موسسهٔ سجادیه دارد.

به گزارش همسو نیوز، داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در آئین کلنگ زنی بیمارستان سجادیه اظهار کرد: از همه دست‌اندرکارانی که برای احداث این بیمارستان تلاش کردند تقدیر و تشکر می‌کنم چراکه احداث این بیمارستان می‌تواند اثرگذاری زیادی داشته باشد.


وی افزود: احداث بیمارستان در مهرگان چند سالی است که پیگیری می‌شود ولی به دلیل تنگناهایی که بودجه‌های دولتی داشت این امر محقق نشد.

محمدی خاطرنشان کرد: هر تخت بیمارستانی نزدیک به ۷۰۰ میلیون اعتبار نیاز دارد که این امر نشان‌دهنده هزینه بالایی است که برای احداث بیمارستان انجام می‌شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بالغ‌بر ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه برای احداث بیمارستان پیش‌بینی‌شده که جای تقدیر از موسسهٔ سجادیه دارد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهرک مهرگان از ابعاد مختلف در مضیقه است که در تلاش هستیم تا برخی را حل کنیم و در این راستا بحث درمانی در اولویت ویژه قرار داشت که امیدواریم با احداث این بیمارستان بخشی از مشکلات حل شود.

وی اعلام کرد: باید ارائهٔ خدمات به‌صورت دولتی باشد چراکه مردم منطقه نمی‌توانند با تعرفه خصوصی خدمات دریافت کنند.

محمدی یادآور شد: در عملیات اجرایی حداکثر سرعت به کارگرفته شود تا زودتر به هدف برسیم.

نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما در شهرستان البرز و شهر الوند بیمارستانی داریم که شهرداری و شورا و فرمانداری کمک کردند که خواستاریم اعتبارات را مدنظر قرار دهید.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا