گروه: استان ها
تاریخ: ۱۷:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از تحقق ۹۱ درصدی تخصیص و تزریق نقدینگی اعتبارات نفت به استان خبر داد. 

به گزارش همسو نیوز، حسن نوروزی در نشست شورای اداری استان افزود: تا روزهای پایانی سال گذشته، اعتبارات نفت با ۷۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت ۴۷ درصدی داشت که با تخصیص و تامین بخش دیگری از نقدینگی در روزهای گذشته، این میزان به ۹۱ درصد نقدینگی رسید . 

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات و بودجه استان در سال گذشته، اظهار کرد: در سال ۹۶ ، در بخش اعتبارات ملی ۷۳ و در حوزه اعتبارات ملی استانی تخصیص ۸۶ درصدی به استان را شاهد بودیم که به نسبت میانگین کشوری میزان تخصیص ها قابل قبول است . 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اعتبارات مناسب هزینه ای در سال گذشته خاطرنشان کرد: این اعتبارات در بخش سایر ۶۷ میلیارد تومان بود که اضافه بر آن نیز ۱۸ میلیارد تومان در پایان سال تخصیص گرفتیم . 

نوروزی تصریح کرد: این اعتبارات در حوزه مانده مرخصی بازنشستگان، هزینه های انرژی و موارد دیون پذیر صرف شد . 

وی ادامه داد: در همین راستا پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی بازنشستگان تابع بودجه استانی تا پایان سال ۹۵ پرداخت شد . 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر جذب اعتبارات هزینه ای توسط دستگاه ها، آخرین مهلت جذب اعتبارات را ۳۱ فروردین ماه عنوان کرد . 

نوروزی بیان کرد: همچنین گزارش جذب اعتبارات در بخش های مختلف توسط دستگاه ها در جلسات آتی ارائه خواهد شد . 

وی با اشاره به جشنواره شهید رجایی و نحوه ارزشیابی دستگاه ها، اضافه کرد: خوداظهاری دستگاه ها تا ۱۵ ‌اردیبهشت به ستاد مرکزی دستگاه ارائه  شود . ۵۹ دستگاه استان در قالب جشنواره شهید رجایی مورد ارزیابی قرار می گیرند.


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا