گروه: فرهنگی
تاریخ: ۲:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۷

در مراسم اعطای گواهینامه نشان مرغوبیت صنایع دستی و رونمایی از نمایشگاه دائمی صنایع دستی مستقر در سازمان از فعالان این حوزه تقدیر شد.

به گزارش همسو نیوز، در این مراسم که عصر امروز (۲۶ اردیبهشت ماه) با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد، از کبریا حسین‌زاده خبرنگار صنایع دستی خبرگزاری ایسنا و زهره نیلی خبرنگار صنایع دستی اخبار ایران و جهان تقدیر شد.

همچنین الهام یاراحمدی، مرتضی قدوسی، سعید رحمانی و سعید بالوخانی چهار هنرمند این حوزه به نمایندگی از دیگر هنرمندان که موفق به دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی شدند مورد تقدیر قرار گرفتند.

فرشاد به‌آفرین معاون صنایع دستی آذربایجان شرقی، امینی معاون صنایع دستی البرز، خدایی‌فر معاون صنایع دستی زنجان، کاظمی معاون صنایع دستی استان مرکزی و طلائیان‌پور معاون صنایع دستی خوزستان نیز به عنوان پنج معاون صنایع دستی از بین ۳۱ استان شرکت‌کننده در برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در سال ۹۶ به قید قرعه انتخاب و تقدیر شدند.

علی حاجی شیزری مدیرکل سابق اداره کل توسعه و ترویج صنایع دستی نیز به پاس زحماتی که در مدت فعالیت خود در این بخش کشیده بود، مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین عبدالمجید شریف‌زاده داور پیشکسوت در دو برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی و جشنواره فجر و شهناز نادر پژوهشگر و طراح پیشکسوت داخلی نیز تقدیر شدند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا