گروه: ورزشی
تاریخ: ۳:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۸

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشور گفت: در حال حاضر در بحث زیرساخت‌های ورزشی باید تلاش کرد سالن‌های ورزشی که توسط وزارت آموزش و پرورش و همچنین دیگر نهادها ساخته می‌شوند در داخل و یا در کنار مدارس باشند تا بتوان با این ترفند گوشه‌ای از مشکلات مدارس اعم از کمبود فضای ورزشی را برطرف کرد.

به گزارش همسو نیوز، حسین بابویی در آیین اختتامییه چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آینده ورزش در ایران بسیار مطلوب‌تر از گذشته خواهد بود و این امر با فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های آموزش و پرورش در راستای استعدیابی و جذب دانش‌آموزان به سمت و سوی رشته‌های ورزشی امکان‌پذیر می‌شود.

وی افزود: استعدادیابی، ایجاد انگیزه برای گرایش ورزش، فراهم کردن فضا و امکانات مناسب از عواملی تاثیرگذار برای توسعه رقابت‌های ورزشی، در سطح شهری، استانی، کشوری و حتی آسیایی در آینده است.

بابویی به زیرساخت‌های ورزش درون مدرسه‌ای اشاره و عنوان کرد: در حال حاضر در بحث زیرساخت باید تلاش کرد سالن‌های ورزشی که توسط وزارت آموزش و پرورش و همچنین دیگر نهادها ساخته می‌شوند در داخل و یا در کنار مدارس باشند تا بتوان با این ترفند گوشه‌ای از مشکلات مدارس اعم از کمبود فضای ورزشی را برطرف کرد.

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشور نیروی انسانی و کمبود امکانات و فضای ورزشی در مدارس را از جمله مشکلات مهم در ورزش‌های درون مدرسه‌ای دانست.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا