گروه: ورزشی
تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱

مرحله دوم مسابقات جام جهانی تیروکمان که در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در آنتالیا ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران کامپوند به مرحله حذفی جام جهانی راه یافتند.

به گزارش همسو نیوز، مرحله دوم مسابقات جام جهانی تیروکمان که از امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت در آنتالیای ترکیه در حال برگزاری است، تیم کامپوند زنان و مردان در بخش انفرادی، تیمی و میکس به مصاف حریفان خود رفتند.

در کامپوند تیمی مردان و در مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان، اسماعیل عبادی با کسب ۷۰۷ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت، نیما محبوبی با ۶۹۹امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی بیست‌و نهم شد، حمید کاظم‌پور با ۶۹۶ امتیاز در جایگاه سی‌و هفتم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی ایستاد و مجید قیدی با ۶۹۴ امتیاز،  چهل و چهارم شد

همچنین در بخش مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان و در کامپوند زنان، فرشته قربانی با ۶۷۸ امتیار در جایگاه چهل وسوم جدول رده‌بندی قرار گرفت، پریسا براتچی با ۶۸۵امتیاز، بیست و نهم شد، راحله فارسی با ۶۹۱ امتیاز در جایگاه نوزدهم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی قرار گرفت و کیسا بایبوردی با ۶۶۷ امتیاز، پنجاه و هشتم شد.

در ادامه این رقابت‌ها و در مرحله حذفی کاظم‌پور در اولین دیدار خود به مصاف حریفی از صربستان خواهد رفت، مجید قیدی با کمانداری از اندونزی دیدار خواهد داشت، نیما محبوبی و اسماعیل عبادی در اولین دیدار خود از مرحله حذفی استراحت دارند. همچنین پریسا براتچی و فرشته قربانی و راحله فارسی نیز در اولین دیدار خود در مرحله حذفی با قرعه استراحت مواجه شدند، اما کیسا بایبوردی در اولین دیدار خود به مصاف کمانداری از قزاقستان می‌رود.

در بخش میکس تیم کامپوند ایران متشکل از اسماعیل عبادی و راحله فارسی در دور اول رقابت حذفی استراحت دارند، در دور دوم برابر کماندارانی از روسیه به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین در بخش کامپوند مردان، تیم ایران متشکل از اسماعیل عبادی، حمید کاظم‌پور و نیما محبوبی در مرحله مقدماتی ششم شدند. تیم کامپوند مردان در دور اول مرحله حذفی استراحت دارند اما در دور دوم به مصاف ایتالیا می‌روند.

تیم کامپوند زنان نیز متشکل از فرشته قربانی، راحله فارسی و پریسا براتچی در مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان یازدهم شدند. تیم کامپوند زنان در دور اول مرحله حذفی استراحت دارند و در دور دوم به مصاف تیم آمریکا خواهند رفت.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا