گروه: ورزشی
تاریخ: ۵:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۸

ستاره آرژانتینی منچسترسیتی تاکید کرد که احتمال حضور او در بارسلونا غیر ممکن است و می‌خواهد با فیروزه‌ای پوشان از فوتبال خداحافظی کند.

به گزارش همسو نیوز و به نقل از  اسکای اسپورت، سرخیو آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال آرژانتین است. این مهاجم باتجربه بعد از جدایی از اتلتیکو مادرید راهی منچسترسیتی شد و سه بار عنوان قهرمانی با این تیم را در لیگ جزیره به دست آورده است.

لیونل مسی رابطه بسیار خوبی با آگوئرو دارد و در جدید ترین اظهار نظر خود از این بازیکن خواسته بود که راهی بارسلونا شود که این با واکنش خود آگوئرو مواجه شد. او گفت: فکر می کنم که همبازی شدن من و مسی در یک تیم باشگاهی غیر ممکن است. پیش از این احتمال حضور من در بارسلونا وجود داشت اما الان عمری از من گذشته و به سال‌های پایانی فوتبالم نزدیک می شوم. مسی در بارسلونا بازنشسته می شود و من هم با پیراهن منچستر سیتی از فوتبال خداحافظی می‌کنم.

آگوئرو درباره انتقادهای زیادی که از ایگواین می شود، گفت: باید در هر حالتی یک مهاجم آرام باشد و اعتماد به نفسش را حفظ کند. من خودم چنین شرایطی را تجربه کرده‌ام. ایگواین مهاجم خوب و باتجربه ای است و می تواند چنین شرایطی را مدیریت کند.

این مهاجم آرژانتینی درباره شرایط بدنی خود گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر همواره از ناحیه زانو مشکل داشته ام و این باعث شده تا نتوانم در طول یک فصل کامل به میدان بروم. خوشبختانه الان شرایطم بهتر شده است و با گواردیولا همه چیز خوب است. قبل از جام جهانی وضعیتم خوب است و با خیال راحت به این رقابت بزرگ می روم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا