گروه: استان ها
تاریخ: ۸:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۳۰

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افتتاح فاز اول کارخانه فروکروم در شهرستان رفسنجان اظهار کرد: با افتتاح این کارخانه با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مسئله خام فروشی در کشور به پایان خواهد رسید.

به گزارش همسو نیوز، “احمد انارکی محمدی” صبح امروز ۳۰ فروردین ماه نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، فعالان اقتصادی و ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به مشکل کم آبی در کشور و به ویژه استان کرمان اظهار کرد: متاسفانه شاهد هستیم که ۱۱۵ درصد آبهای تجزیه پذیر کشور را در گذشته نابود کردیم.


وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد مصرف آب کشور در بخش کشاروزی مصرف می شود اظهار کرد: باید فکر اساسی پیرامون مصرف صحیح آب در کشور و استان کرمان را کنیم زیرا در این راستا امیدی به دولت نداریم و هم اکنون در حال جزیره ای عمل کردن در کشور در این حوزه هستیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در شهرستان رفسنجان با اشاره به از بین رفتن محصولات پسته شهرستان رفسنجان طی سه سال گذشته اظهار کرد: باید فکر اساسی در حوزه ورشکستگی کشاورزان این منطقه کنیم زیرا ادامه این روند سبب بروز آسیب های بسیاری در آینده خواهد شد.

انارکی محمدی با اشاره به افتتاح فاز اول کارخانه فروکروم در شهرستان رفسنجان اظهار کرد: با افتتاح این کارخانه با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مسئله خام فروشی در کشور به پایان خواهد رسید.

 


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا